ścianki działowe ścianki działowe aluminiowe
Galeria

Ścianki działowe

Dostarczamy wewnętrzne ścianki działowe, które są wytwarzane na bazie nowoczesnych systemów aluminiowych. Systemy te gwarantują najlepsze usztywnienie ścianek, a przez to ich wysoką wytrzymałość, trwałość oraz poziom estetyczny, ponieważ mogą być one indywidualnie dobrane do potrzeb klientów.

Ścianki działowe mogą być wyposażone we wewnętrzne drzwi aluminiowe, a także mogą być wypełnione szybami lub lexanem (nowoczesnym poliwęglanem komorowym) zależnie od życzeń zleceniodawcy oraz od przeznaczenia danej konstrukcji. Nasze ścianki działowe znajdują wszechstronne zastosowanie – mogą być stosowane w zakładach pracy, w tym w biurach i instytucjach, także w halach produkcyjnych, przemysłowych, handlowych czy sportowych, a nawet w domach. Dzięki temu, że mogą być dowolnie dobrane do aranżacji wnętrza, są wyjątkowo wszechstronne.

Ich lekkość i łatwy montaż i demontaż to kolejne atuty, które sprawiają, że nasze wewnętrzne ścianki działowe są atrakcyjnym wyborem. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszych konstrukcji, jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Zapraszamy serdecznie!

« Powrót


© 2004-2019 TRADEX Sp. z o.o.
Wykonanie - ROBBO.PL -
Integrator Systemów Informatycznych
Modernizacja - Strony internetowe • Conor.pl

Valid HTML 4.01 Transitional